failed to copy /mnt/clvr-extra-disk/www/esoteria.cz/public_html/wp-content/plugins/divicommerce//single-product.php to /mnt/clvr-extra-disk/www/esoteria.cz/public_html/wp-content/themes/esoteria-child/single-product.php...

Rady andělů na tento týden

od | Dub 17, 2018 | Rady andělů

Vyberte si jeden ze tří obrázků a přečtěte si radu, kterou pro vás andělé na tento týden mají.

Obrázky vybírejte intuitivně – ten, který se vám právě teď nejvíce líbí, je ten pravý.

Už víte, který vás zaujal nejvíce? Přečtěte si radu určenou právě pro vás.

Obrázek č. 1

Dovolte si snít…

Možná považujete za zbytečné nebo bláhové ty okamžiky, kdy sedíte s hlavou v oblacích a představujete si věci tak, jak byste je chtěli mít.

Andělé vás nabádají, abyste se do snů vědomě a s radostí ponořili. Právě vaše sny vám pomáhají uvědomit si, co si vlastně v životě doopravdy, ze srdce přejete.

Nezáleží na tom, jestli při vizích vidíte rozkvetlou plodící zahradu, sebe obklopené třemi dětmi, nebo jachtu na moři a sebe v ředitelském křesle. Žádná představa, která vychází z duše, není nečistá nebo nízká. Možná je vaším údělem rozvíjet rodinný život – možná zlepšovat prostředí, ve kterém lidé tráví spoustu času, a být za to dobře zaplacen/a.

Andělé vás prosí, abyste své sny rozvíjeli každý den, třeba večer před spaním, a byli za ně vděční, jako by se už naplnily. Slibují, že když uvěříte, začnou se kolem vás dít zázraky.

Obrázek č. 2

Držíte se příliš zkrátka…

Andělé říkají, že v poslední době hodně pracujete na svém rozvoji. Možná jste se zaměřili na pravidelnou meditaci, možná pevně držíte dietu či cvičíte, možná děláte vše pro rozvoj vlastní hojnosti…

Chtěli by vás ujistit, že kráčíte správnou cestou a určitě na ní máte setrvat. Zároveň vám ale radí, abyste sami sobě “popustili otěže” a užili se více radosti. Věnujte se tomu, co vás baví, začněte znovu dělat i jiné věci, než jen ty, které vedou k vašemu cíli.

Andělé chtějí, abyste věděli, že tento čas pro radost vašim cílům nijak neublíží. Naopak. Naladíte se na vlnu radosti a pozitivity, která přitahuje vše, co si do svých životů přejeme. Doba, kdy se věnujeme činnostem pro radost, navíc pomáhá “nechat jít” a doručit vaše přání a úsilí k nebesům.

Obrázek č. 3

Zaměřte svou pozornost

Východní přísloví říká, že myšlenky jsou jako opice – neustále přeskakující z větve na větev, neschopné zůstat chvíli v klidu. Možná i váš denní život takovou opici připomíná. Chcete dosáhnout toho a toho a toho – a tak děláte pro každou z těch věcí trochu.

Andělé vám vzkazují, že takový lidský život prostě je – a že vaši snahu podpoří bez ohledu na to, jestli máte jeden cíl, nebo je jich mnoho.

Pro tento týden vám ale navrhují zaměřit se na jeden z nich – ten, který právě nyní cítíte jako důležitý. Říkají, že intuitivně vyberete ten správný – věc, která vás napadne první bude nejspíše tou, na které máte pracovat.

Andělé slibují, že váš záměr podpoří a že vědí, proč se máte tento týden věnovat právě jemu.

S láskou a přáním všeho dobrého

Lucie

Čakrové náramky a přívěšky

Andělské sošky a přívěšky

Klasická a SRT kyvadla

Hmatky pro meditaci a terapii

Tarotové a vykládací karty

Andělské zvonky nejen pro nastávající maminky