failed to copy /mnt/clvr-extra-disk/www/esoteria.cz/public_html/wp-content/plugins/divicommerce//single-product.php to /mnt/clvr-extra-disk/www/esoteria.cz/public_html/wp-content/themes/esoteria-child/single-product.php...

Kurzy

Letní škola esoteriky a osobního rozvoje v Českém Meziříčí (Královéhradecký kraj)

Zveme vás na sérii letních kurzů věnovaných nejrůznějším stránkám osobního růstu, esoteriky, alternativní medicíny a duchovní praxe.

Kurzy se konají v Českém Meziříčí, 20 km od Hradce Králové. U vícedenních kurzů není součástí ceny ubytování a stravování.

Přihlásit se můžete e-mailem na Lucie@clevermarketing.cz, přihláška je platná po zaplacení zálohy, která činí 50% z ceny kurzu.

 

Witchcamp  6. – 10.7.2016

Setkání následovníků starých stezek a pohanských kultů. Pět dní s rituály, šamanskými bubny, tantrou, tarotem, pathworkingy a nejrůznějšími workshopy a přednáškami.

Během akce bude možné vyrobit si vlastní šamanský buben.

Cena akce – 4.500,- Kč (příplatek za výrobu bubnu 1.500,- Kč)

Poslední volná místa.

Víkend s aromaterapií  16. – 17.7.2016

Základní kurz aromaterapie. Seznámíte se podrobně s desítkou základních aromaterapeutických olejů a očicháte si mnoho dalších. Naučíte se míchat vlastní léčivé směsi, koupelové oleje a parfémy. Pracovat budeme s oleji značky Naturally Thinking. Domů si odvezete 3 vlastní směsi a osobní parfém.

Cena akce – 2100,- Kč

Kurz je obsazen. Zvažujeme vypsání srpnového termínu, předběžně se můžete přihlásit e-mailem.

Víkend pro muže  22. – 24.7.2016

Víkend v mužském kruhu. Přechodové rituály, konstelace, společné bubnování a šamanské cesty.

Cena akce – 2.300,- Kč

Poslední volná místa.

Afirmace, meditace, čakry  30. – 31.7.2016

Kurz pro začátečníky a mírně pokročilé. Podíváme se společně na techniku používání afirmací a jejich schopnost pozitivně ovlivňovat naše životy. Prohloubíme vaši schopnost meditovat a vyzkoušíme si několik meditačních technik – dynamickou meditaci, pathworking a šamanskou cestu. Seznámíme se blíže se systémem sedmi čaker, provedeme jejich hloubkové čištění a harmonizaci.

Cena akce – 2.100,- Kč

Volná místa.

Víkend v ženském kruhu  5. – 7.8.2016

Sdílení příběhů, síly a něhy v ženském kruhu. Rituály péče a lásky, konstelace, šamanské cesty. Přechodový rituál menarché, malé rituály na přání.

Cena akce – 2.300,- Kč

Poslední volná místa.

Bodywork  12. – 14.8.2016

Úvod do práce s tělem a sexuální energií. Dynamické meditace, práce s energií a vědomím, tantra, masáže, posvátné vůně a kadidla, rituály. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Cena akce – 4.300,- Kč

Volná místa.

Cestou šamanů  19. – 21.8.2016

Úvodní seminář šamanské práce. Šamanské cestování, rituály, posvátné rostliny a bylinkářství (podle Ravena Kaldery), urban-šamanismus, společné bubnování, cesta za totemovým zvířetem.

Cena akce – 2.300,- Kč

Volná místa.

Víkend s tarotem  27. – 28.8.2016

Základní kurz výkladu tarotu pro začátečníky a mírně pokročilé. Výklad jednotlivých karet Velké a Malé Arkány, různé způsoby výkladu, tarot jako cesta osobního růstu, konstelace. Podíváme se i na další metody výkladu (vykládací karty, runy, kyvadlo).

Cena akce – 2.100,- Kč

Volná místa.