Přejete si mít své nápomocné anděly stále nablízku – ale stále necítíte jejich pomoc a přítomnost?

Vyzkoušejte následující rady:

86-125-largeMyslete na anděly

Chcete-li přitáhnout anděly do svého života, prostě si to přejte. Andělé vám neustále naslouchají a jsou vám nablízku – jejich pomoc je však podmíněna vaším přáním. Sdělujte jim své touhy a přání, a nechte je, ať vám s nimi pomohou – a to i když zatím máte pocit, že vám nenaslouchají.

9781885394200_lMeditujte

Někteří lidé jsou s anděly v blízkém spojení – a chtějí k němu pomoci i ostatním. Doreen Virtue a mnozí další. Díky nim máme k dispozici spoustu úžasných meditací, které nás přivádějí do blízkého spojení s anděly. Vyzkoušejte třeba andělské meditace nahrané na Youtube.

394-547-thickboxPoužívejte afirmace

Afimace jsou stejně účinné, jako meditační techniky. Zamyslete se nad tím, co chcete, aby vám andělé přinesli – a vyslovujte svá přání tak, jako by již byla realitou. Inspiraci vám může přinést pětice andělských afirmací na našem blogu.

Angel75mmNoste andělský amulet

Dejte andělům najevo, že jsou u vás vítáni. Noste u sebe malý andělský šperk nebo talisman, nebo si andílka postavte do ložnice či na pracovní stůl. Své záměry můžete podpořit třeba andílkem z minerálu, který svými vlastnostmi s vaším přáním koresponduje.

qne28201bHledejte znamení

Možná ještě nepociťujete andělskou přítomnost, i když jsou vaši andělé ve vaší blízkosti. Pokud tomu tak je, budou se vám snažit dát znamení, že na vašem přání již pracují. Pokud najdete pírko, zahlédnete zvláštní kresbu v oblacích nebo zaslechnete zmínku o andělích třeba v písničce, považujte to za andělské znamení.

Už máte své 3 rituály hojnosti?

3 rituály hojnosti

Udělaly vám letos zase Vánoce díru do peněženky? Žijete od jedné výplaty k druhé, a i když máte peníze na zaplacení toho, co potřebujete, navíc vám mnoho nezbývá? Nebo vyděláváte hezké peníze, ale uvnitř víte, že by to mohlo být víc? A chcete se už konečně pohnout z místa?

You have Successfully Subscribed!