Používáte pozitivní afirmace, abyste ve svém životě dosáhli vytoužených cílů a posunuli se zase o něco blíž ke svému vysněnému životu?

Pak možná znáte některé rady, jak si svoje afirmace každý den připomínat. Někdo radí nahrát si je a pak si je pouštět třeba v autě, nebo si je na lístečcích nalepit na různá místa v bytě (třeba na zrcadlo. Já sama mám své nejoblíbenější afirmace vystavené v rámečcích na poličkách.

Jedno z míst, na které se většina z nás dívá skoro denně, je monitor počítače – tak proč si některou z afirmací neumístit právě tam?

Lightworkers.cz - duben

Pokud se vám líbí naše dubnová tapeta, můžete si ji stáhnout do počítače (klikněte na obrázek pravým tlačítkem myši a dejte Uložit obrázek jako…) a nastavit jako svou pracovní plochu.

Protože věřit v zázraky znamená zázraky přitahovat a zažívat 🙂

Přeji vám krásný duben!

Lucie

 

 

 

 

 

 

 

 

Už máte své 3 rituály hojnosti?

3 rituály hojnosti

Udělaly vám letos zase Vánoce díru do peněženky? Žijete od jedné výplaty k druhé, a i když máte peníze na zaplacení toho, co potřebujete, navíc vám mnoho nezbývá? Nebo vyděláváte hezké peníze, ale uvnitř víte, že by to mohlo být víc? A chcete se už konečně pohnout z místa?

You have Successfully Subscribed!