andělské korespondenceJedním ze způsobů, jak se snáze spojit s nápomocnými archanděly a cítit je stále nablízku, je  používání korespondujících kamenů. Přiřazování kamenů k jednotlivým andělům (neboli korespondence), vychází z frekvence vibrací daného kamene – která odpovídá i vibracím dané andělské bytosti. Není tedy náhodou, že na situace či problémy, které chcete řešit právě s pomocí archandělů, působí i kámen, který s daným archandělem koresponduje.

Pokud váháte nad tím, který kámen je tím pravým právě pro vás, můžete si vzít na pomoc následující tabulku.

 

Ariel

Není samozřejmě nezbytné, aby váš kámen měl právě podobu anděla – ale i tvar, který na sebe kámen bere, může spojení s nápomocnými bytostmi posílit.

Andělské figurky a přívěšky z minerálu, stejně jako další polodrahokamenové pomocníky, najdete v našem e-shopu Lightworkers.cz.

Už máte své 3 rituály hojnosti?

3 rituály hojnosti

Udělaly vám letos zase Vánoce díru do peněženky? Žijete od jedné výplaty k druhé, a i když máte peníze na zaplacení toho, co potřebujete, navíc vám mnoho nezbývá? Nebo vyděláváte hezké peníze, ale uvnitř víte, že by to mohlo být víc? A chcete se už konečně pohnout z místa?

You have Successfully Subscribed!